Jezus uchwycony w płomieniach Notre Dame? (NAGRANIE)

Nie minął jeszcze tydzień od pożaru jaki w ogromnym stopniu zniszczył znaną na cały świat katedrę Noter Dame. Świątynia ta była bardzo ważna dla wielu katolików, ale także po prostu dla miłośników piękna. Czy Jezus ukazał się w Noter Dame? Wszystko w nagraniu poniżej:

Pewna kobieta jest przekonana, że w Notre Dame ukazał się jej Jezus i na dowód tego wydarzenia przedstawia tajemnicze zdjęcie. Wiele osób zgadza się z kobietą i mówi, że ten cud może znaczyć, że naprawdę Francja idzie w złym kierunku bo przestaje być chrześcijańska i zaczyna zapominać o swojej przeszłości. Czy więc pożar mógł być znakiem dla Francji by się zmieniła?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

NASA uchwyciło Anioła w Kosmosie? (NAGRANIE)

nie Kwi 28 , 2019
Dziś kolejna część Przeglądu Zjawisk Niewyjaśnionych. Będzie m.in. o zmarłej badacze zjawisk niewyjaśnionych Lorraine Warren, która prowadziła m.in sprawy lalki Annabelle, czy Wilkołaka i była wielką inspiracją dla np. filmu kinowego Obecność. Będzie też o Aniołach i pewnej tajnej organizacji. 18 kwietnia 2019 roku odeszła jedna z najbardziej znanych badaczek […]