Nostradamus przepowiedział tragedię Notre Dame? Nadchodzi czas… (NAGRANIE)

Wczorajsza tragedia Notre Dame wprawiła w smutek wiele osób. I to z wielu powodów – nie tylko tych religijnych, ale bardziej kulturowych, gdyż katedra była jedną z najbardziej znanych i wręcz legendarnych na całym świecie. Przepowiednia w nagraniu poniżej:

Oczywiście z chwilą pojawienia się informacji o pożarze w katedrze cały Internet zalały teorie spiskowe i oskarżenia. Głośno zrobiło się także o przepowiedniach, konkretnie chodzi tu o astrologa Nostradamusa w którego zapisach ludzie doszukują się wydarzeń, które już się wydarzyły czy dopiero się zdarzą. Czy Nostradamus przewidział wczorajsze wydarzenia w Notre Dame? Czy szykują się jeszcze straszniejsze wydarzenia?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kreskówki, które przepowiedziały przyszłość? NAGRANIE.

czw Kwi 18 , 2019
Kreskówki, filmy animowane, czy bajki często mają nas rozśmieszać, wzruszyć lub nauczyć czegoś ważnego. Niektórzy jednak wyszukują w kreskówkach spełniających się przepowiedni i rzeczy i wydarzeń, które dopiero nadchodzą. By dowiedzieć się więcej kliknij w nagranie poniżej! W filmie wspominamy kreskówki, które raczej większość powinna kojarzyć. Jest tam m.in. wspomniany […]