Kreskówka Chojrak Tchórzliwy Pies jest oparta na prawdziwej historii? “Małżeństwo nagle znikło, został tylko ich pupil” (NAGRANIE)

Chojrak Tchórzliwy Pies to kreskówka z 1999 roku która towarzyszyła w dzieciństwie ogromnej ilości osób. To znana kreskówka o piesku, który musi przezwyciężać swoje najgorsze obawy i zmagać się ze potworami takimi jak zombie, duchy, czy psychopaci. Główni bohaterowie to oczywiście pies Chojrak ale i jego właściciela urocza staruszka Muriel, którą Chojrak zawsze chroni przed złem.

W kreskówce pojawia się także właściciel Chojraka czyli Eustachy, które słynie z wrednego charakteru i nienawidzi swojego psa. Kreskówka Chojrak Tchórzliwy Pies wyróżnia się sporą dawką grozy którą twórcy połączyli z zabawnymi gagami. Ja przyznam wam szczerze, że kiedyś kilka razy naprawdę się na Chojraku wystraszyłem np. w epizodzie gdy na farmę nachodzi stuknięty fryzjer, który postanawia ogolić Chojraka. Zapadły mi w pamięć też przerażające pająki jakie hodował w swoim hotelu właściciel. A i nie mogę zapomnieć o jednym z najstraszniejszych epizodów w których reżyser postanawia nakręcić na farmie kinowy film o zombie.

Jak się potem okazuje reżyser sam jest zombie i chce ożywić następnego potwora. Zresztą takich dość mrocznych epizodów jest dość sporo, ale dziś nie o tym. Pogadamy o chojraku z bardziej realnej perspektywy i o tym czy chojrak jest oparty na prawdziwej historii i czy tak naprawdę chojrak naprawdę istniał? I czy cała kreskówka oparta jest na prawdziwej historii małżeństwa z Nowego Meksyku, które pewnego dnia nagle zniknęło a pozostał po nich jedynie ich zwierzak? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On