Ostatni Odcinek Świata Według Kiepskich PRZERAŹA! Fani są w Szoku “Tego nikt się nie spodziewał” (Nagranie)

Świat według Kiepskich to serial, który zyskał już miano kultowego i jednego z najbardziej popularnych seriali komediowych w Polsce. Świat według Kiepskich szczyci się tym mianem obok takich znanych produkcji jak Ranczo czy 13 posterunek albo choć Miodowe Lata. Co ciekawe te seriale już od dawna nie lecą w telewizji i nie są w żaden sposób kontynuowane, choć jeśli chodzi o Ranczo co jakiś czas są pewne próby stworzenia nowej produkcji. Jak na razie jednak pozostaje to wszystko w kwestiach planów i domysłów i nam zostaje oglądanie starych odcinków na Netflix.

Świat według Kiepskich oficjalnie dobiegł końca. Wyemitowano ostatni odcinek. Odcinek który jednak zyskał szereg bardzo negatywnych komentarzy. A dlaczego? W ostatnim odcinku Ferdek przeżywa coraz popularniejsze w święto Halloween na które narzeka iż nie jest polską tradycją.. Cały odcinek poświęcony jest tematyce przemijania i końca więc z pewnością miał potencjał by wywoływać skrajne emocje od lęku, smutku ale i oczywiście i śmiechu, a jak to wyszło? Ferdek z czasem w odcinku zaczyna słyszeć tajemniczy głos, który kojarzy mu się z jego synem. Kto się za nim kryje?

To wszystko doprowadziło do dalszych dziwnych sytuacji, które zostały ukazane w następnych minutach produkcji. Co ciekawe ten odcinek zyskał naprawdę nie za dobre opinie pomimo tego, że ostatni odcinek spokojnie mógł za pomocą nostalgii i emocji stać się jednym z najlepszych, a jednak zupełnie tak nie jest. Z pewnością nie tego fani oczekiwali. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On