Gdy Puścisz piosenkę Dody od tyłu usłyszysz coś STRASZNEG0 – Ukryty Przekaz? (Nagranie)

Doda to jedna z bardziej znanych piosenkarek w Polsce. Dziewczyna zaczynała swoją karierę w zespole. Początkowo zespół miał grać zdecydowanie ostrzejszą muzykę rockową, potem trochę zmienił kierunek, a ich muzyka poszła w kierunku pop-rocka. Doda napisała sporo tekstów piosenek, natomiast kompozycje tworzył gitarzysta i lider grupy Tomasz Lubert. Zespół wydał wiele wielkich hitów jak dwie bajki, Znak Pokoju,Mam tylko Ciebie czy Szansa.

Ta tajemnicza płyta jest bezpośrednio związana z drugim solowym albumem Dody czyli 7 pokus głównych. Płytą na której Doda połączyła muzykę pop-rockową z elektroniką tworząc zaskakujący, mroczny ale i bardzo melodyjny krążek, które często określany jest jako taki, który przewyższał swoje czasy i być może dlatego w tamtym czasie nie wszyscy zrozumieją jego koncepcję i przekaz. To naprawdę oryginalna płyta, która dla niektórych była wręcz przerażająca.

W każdym razie płyta 7 pokus głównych według wielu osób miała prawdziwy światowy potencjał. Nic więc dziwnego że były plany by album został wydany także w języku angielskim. Niektórzy sądzili, że płyta ma szanse odnieść sukces zza granicą, ale niestety album po angielsku nigdy nie został wydany. Doda miała spotykać się nawet z wydawcami w Los Angeles gdzie podobno było spore zainteresowaniem wydaniem jej płyty, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Czy jednak Doda na płycie ujawniła, co naprawdę dzieje się na Ziemi? Zobacz wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On