Recenzja książki: Simran Singh “Rozmowy z Wszechświatem”

Na co dzień większość z nas nie jest zbyt zainteresowana sprawami duchowymi! Przypominamy sobie o nich dopiero wtedy, gdy nasze życie zaczyna iść złym torem i pytamy się: Dlaczego mnie to spotkało? lub Czemu ja zostałem tym ukarany? Oczywiście wypowiadając się w ten sposób do sił wyższych praktycznie zawsze mówimy z dozą gniewu, a nawet nienawiści – zupełnie jakby była to kogoś wina, że w wyniku nałogu zachorowało się na raka, czy że przez zajmowanie się wyłącznie sprawami finansowymi zostawiła nas druga połówka.

Tymczasem niejaka Simran Singh w swojej książce pt. Rozmowy z Wszechświatem uczy nas jak nie tylko rozumieć  język różnych istot, ale także zostać przez nie wysłuchanym, by móc w przyszłości uniknąć przykrych sytuacji, a jeśli już nawet się pojawią potrafić sobie z nimi poradzić bez niszczącej nas od środka nienawiści. Autorka skupia się tu na codziennych sytuacjach, które dla nas najczęściej są rozumiane jako zwykłe losowe przypadki m.in. obudzenie się o godz 3:33, czy odnalezienie przedmiotu o ważnej dla nas historii, który może przypomnieć nam o czymś co zaniedbaliśmy lub za czym wewnętrznie tęsknimy. Co więcej pisarka zwraca nam uwagę, że najlepszą formą komunikacji z istotami wyższymi jest nie tyle zamknięcie się w domu i całodzienna modlitwa, ale wręcz odwrotnie, wyjście na dwór i obserwacja całego świata, gdyż nawet tak zwykłe rzeczy jak wschodzące Słońce, zmiana pór roku, ciekawy człowiek, dziwnie zabarwiony kot mogą być prawdziwymi, mistycznymi przekazami, które zmienią całe nasze życie. Pani Singh pokazuje nam również w jaki sposób nauczyć się poprawnie te informacje rozumieć i w odpowiedni sposób z nich korzystać, a nawet prosić Wszechświat o spełnienie naszych najskrytszych marzeń. Poza tym warto wspomnieć, że sam język jakim posługuje się pisarka jest niezwykle prosty i przyjemny do czytania – co jeszcze bardziej pogłębia ciepły i emocjonalny ton Jej słów, dając nadzieję i poprawiając humor.

Podsumowując: Rozmowy z Wszechświatem to bardzo interesujący i ciekawy poradnik, który nauczy nas wszystkiego co naprawdę warto wiedzieć o otaczającym nas świecie i energiach, których choć na co dzień nie dostrzegamy to one subtelnie próbują nam o sobie przypominać i pomóc w najtrudniejszych momentach.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment