R0SYJSKI Ż0ŁNIERZ nagrywa niezwykłą istotę na niebie! Te skrzydła są ogromne

Żyjemy w czasach trudnych, ale jednocześnie niezwykłych. Otworzyły się przed nami nowe możliwości – Możemy komunikować się z każdym z całego świata za pomocą małego, przenośnego telefonu. Co więcej możemy go nie tylko słyszeć, ale widzieć. Za pomocą tego samego przenośnego telefonu możemy słuchać muzyki każdego artysty, możemy oglądać ogrom filmów, seriali. Robić zdjęcia. Dzięki Internetowi mamy możliwości znalezienia informacji na naprawdę ogrom tematów, co oznacza, że trudniej nami manipulować.

A jednak okazało się inaczej. Za pomocą kamery na podczerwień zauważano bardzo dziwny obiekt unoszący się na niebie. Nie wiadomo czy jest to coś państwowego, która rozpoczęło konflikt, a może w rzeczywistości jest to statek pozaziemski. Nie byłoby w tym nic dziwnego bowiem ogrom osób twierdzi, że to istoty pozaziemskie od pewnego czasu pojawiają się tam coraz częściej.

Oczywiście kto wie może jest to jakaś istota nadnaturalna? Pewności na ten temat raczej nie ma. Czy jest to stworzenie ziemskie, czy raczej nie z Ziemi. Sami musicie to ocenić oglądając to bardzo dziwne nagranie, które szybko zyskało ogromną popularność.

Author: administrator

Share This Post On