Watykański Astronom twierdzi, że blisko Ziemi jest Dziwna Planeta, która może zmienić świat (NAGRANIE)

Temat pozaziemskich cywilizacji i UFO to coś co coraz częściej poruszane jest nie tylko przez sympatyków komiksów czy filmów fantastycznych, ale też naukowców czy polityków. Warto jednak wspomnieć, że ten temat poruszają też coraz częściej osoby duchowne jak księża, a nawet papież.

Słowa Papież Franciszka na temat chrztu kosmitów były bardzo szeroko komentowane, a teraz swoje trzy grosze postanowił dodać i jeden z papieskich astronomów pracujący w Watykańskim Obserwatorium. Astronom opowiedział sporo naprawdę niezwykłych faktów nie tylko na temat pozaziemskich cywilizacji, ale i tajemniczej planetoidy, które w w wielu kręgach nazwane jest darem od Boga dla ludzi na naszej planecie.

Papieski astronom wyznał czy chciałby przyjęcia obcych cywilizacji dla grona Kościoła katolickiego, ale i opowiedział, czy w przypadku tych istot możemy mówić o życiu po życiu. Wypowiedział się również o tym jak i gdzie możemy poszukiwać dowodów na istnienie Boga i o tajemniczej planecie blisko Ziemi. Wszystkie wypowiedzi astronoma w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On