Ż0ŁNIERZE spotkali Ludzi Gadów – Tysiące tych istot ukrywa się w… (NAGRANIE)

Coraz częściej w sieci a nawet literaturze można natknąć się na terminy takie jak ludzie gady, istoty gadzie, ludzie węże. Coraz więcej osób uważa, że one rzeczywiście istnieją w rzeczywistości, choć oczywiście nie można zapomnieć, że zdecydowana większość uważa te istoty za zwykłą fikcję. Jaka jest prawda?

To każdy musi sam sobie odpowiedzieć. Ale warto wspomnieć, ze ten człowiek tak ceniony w środowisku osób zajmujących się parapsychologią twierdził, że razem z grupą osób z władz USA spotkał te istoty i ujawnił np. jak można je zobaczyć i gdzie one przebywają. Jego życie zmieniło się gdy doświadczył niezwykłego zjawisko w którym czuł iż jest w dwóch miejscach jednocześnie. Początkowo podejrzewał, że dzieje się z nim coś złego, ale potem okazało się, że to nie kwestia problemów psychicznych, ale parapsychicznych zdolności.

To właśnie dzięki tym zdolnościom razem z grupą ludzi ujrzał te niezwykłe istoty. Te stworzenia są mroczne, niepokojące i raczej mało kto chciałby je spotkać, a jednak niektórzy są wstanie je ujrzeć. Tym bardziej, że wiadomo gdzie one przebywają i jakie są ich zamiary. Wszystko na ten temat w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On