Dwie tajemnicze postacie uchwycone na Marszu Niepodległości w Polsce! Znak od obcych cywilizacji czy duchy? (NAGRANIE)

Dziś Wielkie Święto dla Polski. Otóż dziś rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Polacy świętują fakt odzyskania wolności więc nic dziwnego, że to święto kojarzy nam się głównie z zabawą, radością i szczęściem. Oczywiście teoretycznie powinno to być święto pełne radości, ale czy zawsze takie jest?

To oczywiście każdy musi sam sobie odpowiedzieć, ale tym bardziej warto wspomnieć o niezwykłym wydarzeniu jakie miało miejsce w czasie jednego z Marszy Niepodległości. Przypadkowo zauważono tam nie jedną a dwie tajemnicze istoty. Mogą to być jakieś symbole dla Polaków, ale mogą to być też jakieś paranormalne byty. W każdym razie, czy możemy tu mówić o przypadku. Kto wie, ale czy na jednym ujęciu można uchwycić aż dwa niezwykłe przypadki. To naprawdę niesamowite. Oczywiście wzbudziło to wiele spekulacji. Niektórzy sądzą, że to duchy, ale są i tacy, którzy uważają, że jakieś istoty z góry dają nam znak np. Bóg albo kosmici.

Całe ujęcie w nagraniu poniżej. Pamiętajcie, by to święto dla nas wszystkich było wspaniałe i piękne i pamiętajmy by cieszyć się cały rok naszym państwem, ale też starać się by stawało się coraz lepsze i coraz bardziej wspaniałe

Author: administrator

Share This Post On