Ujawniono jedno z najdziwniejszych nagrań P0TW0RA z Loch Ness

Potwór z Loch Ness to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych legendarnych istot, które według wyznań wielu osób miało być widziane przez ludzi nie raz. Pierwsze podania o tej istocie pochodzącej z roku 1658 kiedy podróżnik opisał tajemniczą małą wyspę płynącą po jeziorze Loch Ness. Z czasem jednak coraz więcej osób zaczęło utrzymywać, że być może nie jest to wyspa a jakeś zwierzę.

W 1871 roku zauważono kształt przypominający wywróconą łódź, który płynąć w jeziorze. Potem pewien człowiek pływający na łódce mówił, że zauważył coś jakby ogromna salamandrę. Najbardziej słynna historia spotkania z istotą z Loch Ness to bez pewnością ta z 1919 roku kiedy kobieta utrzymywała, że widział jak ogromne stworzenie wyszło na chwilę z jeziora. Jak utrzymywała kobieta to coś poruszało się jak gąsienica.

Czy jednak potwór z Loch Ness istnieje? Wiele osób w 2017 roku było świadkiem zauważenia dziwnej istocie pływającej w Loch Ness. Nagranie nazywane jest jednym z najbardziej wyraźnych ujęć tej istoty. Zobaczcie je sami i dajcie znać co nagranie waszym zdaniem ukazuje;

Author: administrator

Share This Post On