Kamera uchwyciła statek o wyglądzie diamentu! “Nagrałem tam dziwne stworzenie”

Świat jest pełny tajemnic i niezwykłych zdarzeń. To jednak wydarzenie jest szczególne, bo ten człowiek stanął w oko w oko z przedstawiciele obcej cywilizacji. Nie było to jednak miłe spotkanie, a wręcz przeciwnie. Istota nie miała zbyt dobrych zamiarów. Sam człowiek był całkowicie zszokowany tym co właściwie ujrzał, ale wiedział, że nie może odpuścić bo straci własne życie.

I choć od wydarzenia minęło już wiele czasu to jednak obcy cały czas pojawia się w jego głowie, a zarazem dalej widuje tajemniczych ludzi, których pierwszy raz zobaczył w tym mrocznym dniu. Niestety wiele materiałów zostało mu zabranych, ale część pozostała i ją właśnie postanowił ujawnić światu.

Warto poznać całą historię tego człowieka i zobaczyć materiały z tego dnia. Jest tam nie tylko tajemniczy statek przypominający obsydian, ale i niezwykła istota. Jak wspominaliśmy wyżej sporo materiałów zostało mu zabranych, ale nie wszystko. Postanowił po latach, że świat musi wiedzieć o istnieniu obcych cywilizacji i tym, że możemy spotkać te istoty na każdym kroku.

Author: administrator

Share This Post On