Podróżnik w czasie nagrany na drodze? “Człowiek pojawił się znikąd”

Świat w którym żyjemy cały czas się rozwija. Co jakiś czas naukowcy wynajdują niezwykłe urządzenia które mają ułatwić nam funkcjonowanie, a czasami nawet uratować życie! Jeszcze niedawno wiele osób  sądziło, że coś takiego jak Internet, czy drony  mogą  występować jedynie w filmach – a dziś jest to już dla nas normalność. Czy podobnie może być w przypadku masy innych niezwykłych sprzętów, które dziś oglądamy na różnego rodzaju filmach fantastycznych jak np. maszyna czasu, która pozwala bohaterom fabuły przenieść się w przeszłość lub przyszłość.

Maszyna czasu od dawna rozbudza wyobraźnie nie tylko sympatyków fantastyki, ale także nauki – nic w tym dziwnego kto z nas, w końcu nie chciałby być wstanie zapobiec różnym przerażającym rzeczom które zmieniły nasze życie, czy też zobaczyć ważnych wydarzeń historycznych. Wiele osób twierdzi jednak, że urządzenie do podróżowania w czasie nigdy nie powstanie, bo inaczej z pewnością spotkalibyśmy przynajmniej kilka osób, które przeniosły się z przyszłości do naszych czasów.

Czy, jednak co jakiś czas nie słyszymy o dziwnie ubranych ludziach, którzy nie wyglądają zupełnie na czasy w których się znajdują. Niezwykle dużo kontrowersji wzbudziło także nagranie ukazujące początkowo po prostu jazdę samochodem. Z czasem jednak zaczynamy dostrzegać coś dziwnego. Nagle na drodze zupełnie znikąd pojawia się chłopak! Czyżby mężczyzna był prawdziwym podróżnikiem w czasie, który właśnie przeniósł się do naszego świata?Co o tym sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment