UFO tworzy niebieski promień na niebie! Blue Beam? Zobaczcie nagranie…

Zjawiska paranormalne wydają nam się czymś absurdalnym i zupełnie niemożliwym do ujrzenia. Tym czasem warto przyznać, że jeśli  takie istnieją to to dzieją się przecież obok nas, więc bardzo możliwe, że wielu z nas z pewnością stanie się kiedyś ich świadkiem. Być może jednym z  nich stał się pewien chłopak z Ariozny który wykonał nagranie potężnej, błękitnej wiązki energii, która przybiera bardzo interesujące kształty. Co ciekawe obok tej energii łatwo zauważyć czarny punkt, który znajduje się w chmurach. Czy może być to pojazd obcych a może obiekt ziemskiego pochodzenia? 

Gdy nagranie pojawiło się w sieci coraz więcej osób zaczęło doszukiwać się w nim prawdziwego ujęcia UFO, które musiało w jakiś sposób stworzyć tą wiązkę – pozostaje tylko pytanie w jakim celu? Na ten temat jest wiele teorii. Jedni twierdzą, że ta energia była czymś w rodzaju flary, który miała być znakiem dla pozostałych statków znajdujących się w okolicy, natomiast nie brakuje i sugestii, że ta dziwna, błękitna energia może przysparzać więcej zniszczeń niż możemy przypuszczać.  

Pojawiły się też pogłoski o projekcie blue beam, który specjalnie tworzy iluzje by zwodzić ludzi. Nie brakuje oczywiście i sceptyków, którzy twierdzą, że może to być po prostu meteoryt, ale czy meteoryt może lecieć do góry… ?A, Wy co sądzicie o nagraniu? Prawdziwe UFO, fałsz, a może coś zupełnie innego?


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment