Starożytne cywilizacje posiadały komputery i telefony? Zobaczcie zdjęcia!

Starożytne cywilizacje fascynują praktycznie każdego człowieka! Wynika to przede wszystkim z faktu, że bardzo ciekawi nas, jak żyli tamci ludzie, gdy świat był zupełnie inny i brak było nowoczesnych sprzętów, tak ułatwiających życie.

Czy, jednak nasze przekonania o  człowieku z tamtych lat są całkowicie słuszne i, czy być może nasze poglądy, że jesteśmy od nich bardziej rozwinięciu pod względem technologicznym są prawdziwe?.

Dziś przedstawiamy Wam kilka zdjęć  artefaktów, czy płaskorzeźb które  z pewnością zszokują każdego. Wśród nich bowiem występują tak abstrakcyjne przedmioty jak telefony komórkowe, samoloty, a nawet laptopy, które z pewnością nie mogły być znane dla ówczesnych ludzi.

Skąd więc wzięły się w tamtych epokach tak niezwykłe rzeczy? Hipotez jest wiele: Jedni uważają, że te przedmioty tak naprawdę tylko przypominają nasze urządzenia, a nie są nimi w rzeczywistości. Natomiast nie brakuje i komentarzy na temat kosmitów, którzy mogli mieć do czynienia np. z cywilizacją Sumerów i przekazać im te nowoczesne sprzęty lub nawet wiedzę jak je wykonać.

A, Wy co sądzicie o całym zamieszaniu? Uważacie, że faktycznie historia ma przed nami jeszcze wiele tajemnic – nawet takich jak istnienie w czasach Starożytnych komórek, czy torebek?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

3 niezwykłe punkty na dłoni! Sprawdź jak dzięki nim możesz zmienić swoje życie!

sob Paź 15 , 2016
Wiedza duchowa wydaje nam się, czymś po co mogą sięgnąć wyłącznie wybrane osoby takie jak mnisi, kapłani, czy wszelkiego rodzaju guru.Tymczasem zapominamy, że każdy z nas powiązany jest w ogromnym stopniu z nadprzyrodzonym światem i warto czasami wykorzystać różne jego niespodzianki, by poprawić swoje życie m.in. poprzez medytację, modlitwę, czy […]