Przepowiednie Teresy Neumann! Dzień sądu – Polska jako naród wybrany!

Teresa Neumann jest jedną z najbardziej znanych stygmatyczek, która obdarzona była darem uzdrawiania, a także przepowiadania przyszłości. W swoim życiu kobieta przeżyła przerażające wydarzenie, dzięki czemu objawiły jej się wizje, które dotyczyły nadciągającego końca świata, a także niezwykłej przyszłości Polski, która zmieni cały świat…Pewnego dnia mistyczce objawił się prorok Eliasz, który wyznał jej te oto słowa:

Chwila sądu nadchodzi. Macie jeszcze czas, zawrócić z drogi grzechu, jednak niedługi. Tym razem wszystko będzie inaczej. Nie będzie jak za Noego, gdy woda zalała świat, ale cała Ziemia stanie się światem ognia. Wybuchną wulkany i wszystko zacznie się trząść  jak jeszcze nigdy. Ogromne cierpienie czeka narody, które wyparły się Boga i jego znaków.

Największe zło czeka German, którzy swoją pychą niszczyli i zabijali, jednak zapomnieli, że Ja jestem i, że mogę stworzyć dla Was dziurę pełną ognia, w której Wasze uczynki dopadną Was samych. Myśleliście, że jesteście lepsi, że posiadacie siłę nadludzi, jednak zniszczyliście swoje dziedzictwo na wieki! Czeka Was zagłada Berlina, który jest miejscem ciemności i bezprawia. Biada, także Albionie który wybrał mamonę zamiast Mnie. Skruszcie się i nawróćcie!

Kreml stanie się miejscem objawienia łacińskich krzyży, a tam gdzie była kiedyś cerkiew nastanie Kościół Zbawiciela. Błogosławie, jednak każdego ze Słowian, którzy choć nie zawsze są przykładem to szczególnie dobrze mnie przyjmą. Staną się Oni ludem, który ja sam wskazałem jako wybrany. Niewolnica porzuci kajdany i objawi się jako prawdziwa królowa. Polska będzie wyjątkowa: To w niej znajdują się mądrzy, silni ludzie i to w Ich języku prawa głoszone będę, natomiast Warszawa będzie stolicą Stanów Zjednoczonych Europy. Polska była niszczona w pierwszej kolejności, choć jej wina wcale nie była największa, jednak bardzo szybko się zregenerowała. Polska już swoje winy prawie odpokutowała i nadchodzi dla niej ważny czas, w którym będzie przy kościele i każdemu winy zapomni. Chwała Polski będzie potężna – a będzie tak duża, że jej granice się zwiększą.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Cud podczas Mszy! Matka Boska rusza ustami i modli się z wiernymi!? Sami zobaczcie!

śr Paź 12 , 2016
Na świecie mieliśmy do czynienia z masą domniemanych cudów, pochodzących z różnych religii! Można tu wymienić takie zjawiska, jak choćby nagłe uzdrowienia, brak rozkładu ciał, a nawet bycie w dwóch miejscach na raz i lewitacja… Czy, jednak powinnyśmy w nie wierzyć? To oczywiście jak zwykle zależy wyłącznie od nas i […]