Do Ziemi zbliża się tajemnicza planeta? NASA ujawnia niezwykłe nagranie “Jest OGROMNA”

Od dawna w Internecie można natknąć się na przerażające  newsy na temat  zagadkowej planety,która pewnego dnia rzekomo pojawi się bardzo blisko naszej planety, czym przyniesie jej wiele katastrof i zniszczeń. NASA co jakiś wypowiada swoje zdanie na temat domniemanych dat przylotu Nibiru twierdząc, że jeśli taka planeta byłaby  blisko nas to byśmy ją widzieli, a poza tym to coś takiego jak Nibiru nie istnieje.

I tak trwają ciągłe dyskusje i niejasności. Czy NASA zawsze mówi prawdę? Czy czasem zdarzyło im się coś zataić jeśli chodzi o badanie Kosmosu, obce cywilizacje czy wreszcie planetę Nibiru?

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że nie brakuje ludzi, którzy twierdzą, że Nibiru opisywane było już przez ludy Starożytne jako nie tylko niszcząca Planeta X, ale też miejsce gdzie mieszkają   tajemniczy obcy.
Konkretnie ma tu chodzić o Anunnaki, czyli kosmitów, którzy dawno temu pojawili się na Ziemi i zmusili człowieka do pracy lub nawet sami stworzyli ludzi. NASA jak widać ma już chyba dość dementowania pojedynczych teorii, a… RESZTA W NAGRANIU PONIŻEJ:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment