Istoty z wnętrza Ziemi ukażą się już… Agartha – kraina w środku Ziemi! Nagranie zawiera datę, która…

 Agharta (lub inaczej nazywana Szambala) to, jedna z największych zagadek świata, której poszukiwali m.in. jeden z pracowników Hitlera, znawca indyjskiej mitologii i okultysta Louis Jacolliot, a także polski pisarz i podróżnik Ferdynand Ossendowski. Miała to być niezwykła i pełna piękna kraina znajdująca się wewnątrz Ziemi, w której wiele lat temu schronił się człowiek pełny miłości i dobroci razem ze swoim ludem. Według wielu podań z miejsca tego mają pochodzić tak ważne postacie jak m.in. Budda i Jezus, których nauki mówiły właśnie o podziemnych wartościach jak miłość, dobro i piękno!

O  świecie wewnątrz Ziemi wspominały księgi hinduizmu, które opowiadały o synach cesarza Indii, którzy ominęli  Ocean Arktyczny i przedostali się do mitycznego świata. Jest też wiele innych podań, które twierdzą, że wejść do Agharty  jest bardzo dużo i wszystkie są one tunelami biegnącymi pod powierzchnią naszej Planety: Kolejne z nich ma znajdować się w Tybecie – mówi o tym jedna  z legend, która twierdzi, że mieszkańcy  Agharty są dawnymi potomkami innej ziemskiej cywilizacji, która jednak pod wieloma względami odbiegała od naszej, bowiem byli oni o wiele lepiej od nas rozwinięci – potrafili wykorzystać potęgę kryształów, by zdobyć całkowicie darmową energię, a nawet wybudowali masę baz, które mają znajdować się na Księżycu.

Jednym z dowodów,które mają przedstawiać badacze by potwierdzić swoją hipotezę są figurki Dogū które powstały w okresie p.n.e i ukazują postacie, chodzące w strojach typowych dla astronautów. Co więcej ze względu na życie,w którym mieszkańcy Agharty starają się zawsze przestrzegać podstawowych wartości ich rozwój duchowy  poszedł niezwykle do przodu i uzyskali zdolności, które nam znane są wyłącznie z fantastki. Ich moc ma być niewyobrażalna – Jednym ruchem ręki mogą osuszyć oceany, przywracać życie, a nawet siłą umysłu zabijać, jednak ich natura nie ma nic wspólnego z niszczeniem, bowiem są oni połączeni z Bogiem i potrafią się z nim komunikować. Ich planem jest czekanie i pomaganie mieszkańcom zewnętrznej Ziemi by zaczęli się rozwijać i dbać o umysł, naturę i swoje ciało.

W jednej ze swoich książek polski pisarz  Ferdynand Ossendowski  pisze o faktach które poznał dzięki duchowemu nauczycielowy. Wspomina tam, że nasza cywilizacja spotka się z masą  wojen, a także zniszczeniem spowodowanym własnym materializmem, a szczytem tego będzie rok 2029, kiedy to na powierzchnię wyjdą mieszkańcy Agharty.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment