Istoty z wnętrza Ziemi ukażą się już… Agartha – kraina w środku Ziemi! Nagranie zawiera datę, która…

 Agharta (lub inaczej nazywana Szambala) to, jedna z największych zagadek świata, której poszukiwali m.in. jeden z pracowników Hitlera, znawca indyjskiej mitologii i okultysta Louis Jacolliot, a także polski pisarz i podróżnik Ferdynand Ossendowski. Miała to być niezwykła i pełna piękna kraina znajdująca się wewnątrz Ziemi, w której wiele lat temu schronił się człowiek pełny miłości i dobroci razem ze swoim ludem. Według wielu podań z miejsca tego mają pochodzić tak ważne postacie jak m.in. Budda i Jezus, których nauki mówiły właśnie o podziemnych wartościach jak miłość, dobro i piękno!

O  świecie wewnątrz Ziemi wspominały księgi hinduizmu, które opowiadały o synach cesarza Indii, którzy ominęli  Ocean Arktyczny i przedostali się do mitycznego świata. Jest też wiele innych podań, które twierdzą, że wejść do Agharty  jest bardzo dużo i wszystkie są one tunelami biegnącymi pod powierzchnią naszej Planety: Kolejne z nich ma znajdować się w Tybecie – mówi o tym jedna  z legend, która twierdzi, że mieszkańcy  Agharty są dawnymi potomkami innej ziemskiej cywilizacji, która jednak pod wieloma względami odbiegała od naszej, bowiem byli oni o wiele lepiej od nas rozwinięci – potrafili wykorzystać potęgę kryształów, by zdobyć całkowicie darmową energię, a nawet wybudowali masę baz, które mają znajdować się na Księżycu.

Jednym z dowodów,które mają przedstawiać badacze by potwierdzić swoją hipotezę są figurki Dogū które powstały w okresie p.n.e i ukazują postacie, chodzące w strojach typowych dla astronautów. Co więcej ze względu na życie,w którym mieszkańcy Agharty starają się zawsze przestrzegać podstawowych wartości ich rozwój duchowy  poszedł niezwykle do przodu i uzyskali zdolności, które nam znane są wyłącznie z fantastki. Ich moc ma być niewyobrażalna – Jednym ruchem ręki mogą osuszyć oceany, przywracać życie, a nawet siłą umysłu zabijać, jednak ich natura nie ma nic wspólnego z niszczeniem, bowiem są oni połączeni z Bogiem i potrafią się z nim komunikować. Ich planem jest czekanie i pomaganie mieszkańcom zewnętrznej Ziemi by zaczęli się rozwijać i dbać o umysł, naturę i swoje ciało.

W jednej ze swoich książek polski pisarz  Ferdynand Ossendowski  pisze o faktach które poznał dzięki duchowemu nauczycielowy. Wspomina tam, że nasza cywilizacja spotka się z masą  wojen, a także zniszczeniem spowodowanym własnym materializmem, a szczytem tego będzie rok 2029, kiedy to na powierzchnię wyjdą mieszkańcy Agharty.

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Wyjątkowe objawienie Maryi zostało nagrane! To wideo podzieliło wiernych....

wt Sty 10 , 2017
Objawienia to bez wątpienia jeden z najbardziej szokujących aspektów religii. Jeśli chodzi o wierzenia chrześcijańskie to z całą pewnością jednym z najbardziej znanych objawień jest ukazanie się Maryi w Fatimie przed trójką dzieci i wyjawienie im tajemnic które dotyczyły m.in. obrazu piekła, przyszłości, a także zamachu, który według wielu interpretacji […]