Biblia ujawnia, że w stronę Ziemi leci… (NAGRANIE)

Ludzie na całym świecie znikają. Czasem naprawdę nikt nie wie co się z nimi stało i brakuje jakiś poszlak, które mogą jasno wskazywać, gdzie jest dana osoba? Czy jednak te przypadki dotyczą świata materialnego, a może stało się im coś nadnaturalnego, a może chodzi o obcych?

Można to wyśmiewać, ale coraz więcej nawet najbardziej wybitnych ludzi na Ziemi wprost mówi o istnieniu obcych cywilizacji. Niektórzy z nich nawet wyznają, że zostali zabrani na ich statki i to naprawdę nie są jakieś dziwne, zupełnie zwariowane osoby. Często są to osoby po studiach, które pełnią ważne stanowiska i funkcje.

Dziś będzie właśnie o takich ludziach. O ludziach, którzy zostali zabrani przez obcych. O ludziach, którzy jasną wskazują jak wyglądają obcy i często za tymi wyznaniami idzie coś więcej, coś co można niepokoić, a jednocześnie fascynować. Czy obcy są wśród nas? Jakie mają wobec nas wszystkich zamiary? Czy do Ziemi zbliża się coś tajemniczego? Biblia właśnie o tym wspomina? Wszystko w filmie, który możecie obejrzeć poniżej. Serdecznie zapraszamy

Author: administrator

Share This Post On