Szokujące wizje Jackowskiego na temat PiS i Brexit! Nowym premierem Polski zostanie….

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Zarzuca mu się pomyłki, jeśli chodzi o wybory prezydenckie, wpadki z Euro 2016, które skończyło się inaczej, niż zapowiadał, a także ten legendarny już krwawy czerwiec, który zdaniem wielu osób również okazał się kolejną nietrafną wróżbą. Tymczasem pan Jackowski, dalej nie przestaje zaskakiwać i odsłania przed nami kolejne wizje przyszłości, które stoją przed aktualną partią rządzącą Prawo i Sprawiedliwość, naszą premier Beatą Szydło, a także wspomina o temacie Brexitu, który jest ostatnio tak oblegany i kontrowersyjny w wielu krajach.

Pan Jackowski mówi o zmianach w partii Jarosława Kaczyńskiego, które będą polegać na odejściu pani Szydło ze stanowiska premier Polski, a Jej miejsce ma zająć jakiś nieznany mężczyzna. Wspomina, także o partii Kukiz 15, która z pewnych względów ma zacząć niezwykle słabnąć, co ma skutkować zbliżeniem się do PiS i tym samym pozornym zwiększeniem swojej wielkości. Jasnowidz mówił również o przyszłości Prawa i Sprawiedliwości, jej losach, a także o opozycyjnym ruchu! Kolejna “wizja”dotyczy tematu Wielkiej Brytanii i z pewnością wywoła masę kontrowersji wśród sprzymierzeńców Jackowskiego i radości wśród jego przeciwników. Zresztą zobaczcie to sami….

Co sądzicie o “przepowiedniach” Jackowskiego? Czy zdarzające się mu słowa, brane przez wiele osób jako pomyłki całkowicie przekreślają jego rzekomy dar jasnowidzenia? Jakie macie zdanie na temat przewidywania przyszłości i samej osoby Krzysztofa Jackowskiego?


Author: administrator

Share This Post On

15 komentarzy

  • Już nie wiadomo czy wizje pana Jackowskiego są spowodowane prawdziwymi zdolnościami czy braniem do nocha…

  • PAN JACKOWSKI TO JEST FENOMENEM TYLKO DO JASNOWIDZENIA LUDZI ZAGINIONYCH I UMARŁYCH !OCZYWIŚCIE MA CZĘŚCIOWO RACJI LECZ TE PRZEWIDYWANIA NJEGO SIĘ W WIEKSZOŚCI SIĘ NIE SPRAWDZAJĄ !PANI PREMIER BEATA SZYDŁO BĘDZIE DO KOŃCA KADENCJI PREMIEREM BO TO DZIĘKI NIEJ ZOSTAŁY WYGRANE WYBORY PREZYDENCKIE JAK I PARLAMENTARNE CO I JEST PRAWDZIWA DAMĄ NA STANOWISKU PREMIERA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKI !JA PRZEWIDUJĘ LEPIEJ JAK JACKOWSKI ŻE PIS BĘDZIE BARDZO DŁUGO RZĄDZIŁ CO NAJMNIEJ 3 KADENCJĘ JAK NIE DŁUŻEJ !!!

   • tak zgadzam się , niech się martwią nowoczesna po kod. Palikota już nie ma. Ameryka rosnie w sile, a komunizm i pseudo socjalizm już traca popularność. Chyba ze na wiecach dobrze będą placic!

 1. bzdury i jeszcze raz bzdury nie wierze w jasnowidzów , wróżbitów , różczkarzy , ani żadną czarną magię

  • Możesz nie wierzyć ale byli wielcy jasnowidze czyli Nostradamus czy Baby Wangi wiele z ich przepowiedni się spełniło

 2. ale walniety czlowiek-jasnowidz. to co mowi to moj syn wie a ma dopero 15 lat. PREMIEREM BEDZIE FACET – BO KOBIETY JUZ NIE WYBIORA. A KUKIZ HEHEH ?- PRZECIEZ TO Z RAMIENIA PISU

 3. jackowski? populista, którego przepowiednie można przewidzieć na wyszukiwarkach internetowych!pokażcie mi chociaż jedną “przepowieść” przed czasem i stricte na temat, a nie na zasadzie może tak a czuje że raczej nie…..wszystkie jego “przepowieści” są po czasie i zadziwiająco mają czas wstawienia do YT wcześniejszy, co też da radę zrobić

 4. Krwawy czerwiec był krwawym dla Krzysztofa bo skończył na stole operacyjnym. Po za tym uwielbiam go z tym że od kiedy gdyba i analizuje nie robiąc wizji stał się nudny. Panie Krzysztofie wracaj do korzeni wróć na właściwą drogę 🙂 Dużo zdrówka !!!!

 5. Hmm. Każdy król ma swojego błazna. Tak było I niech tak zostanie. I tacy ludzie są potrzebni dlanas którzy z przymusu kochają swego władcę. A tak na poważnie to może trochę niech coś po pracuje A nie z jałmużny i datków żyje. Nie wspominając o wykorzystywaniu naiwności. Jak tak widzi jasno niech popatrzy na siebie. Dobranoc. Artur.

 6. Każdy jasnowidz może się pomylić. Żaden nigdy nie jest w stanie powiedzieć 100% co będzie. Ale większość jednak się sprawdza. Jeśli sprawdzi się 80% to już jest bardzo dobrze.

 7. O ciemny Narodzie hahahaha jeszcze takie osoby istnieją na tym świecie jak Pan Jasnowidz? Istnieją bo do póki istnieją naiwniacy to taki Pan Jasnowidz będzie dobrze sobie żył i miał się dobrze za pieniądze ludzi nieszczęśliwych , których boleśnie dotkną los którym należy pomóc a nie wyciągać od nich pieniądze. Choć może Pan jasnowidz czy Pani wróżka czy jak by ich nie nazwał są przydatni może dodają otuchy nie którym ludziom ale za kasę to co to za otucha. za kasę powie wszystko co tylko zechcesz byle by tylko zadowolić naiwniaka . Jeśli ktoś twierdzi że PIS się utrzyma przy władzy to jest albo ślepy i głuchy albo zdarzy się cud w co też nie za bardzo wierzę. Pozdrawiam Pana Jasnowidza naciągacza.

Submit a Comment