Data końca świata odczytana na obrazie Ostatnia Wieczerza? Apokalipsa nadejdzie…

Spiski od pewnego czasu cieszą się niezwykłą popularnością. Najczęściej dotyczą one sekretów ukrywanych przez rządy jak obecność kosmitów, czy plany zmierzające do stworzenia tzw. Nowego Porządku Świata. Nie mniejszymi kontrowersjami odznacza się także religia chrześcijańska i Watykan, który wiele osób oskarża o tajne powiązania z satanizmem i wiele innych przerażających sekretów. Nic, więc dziwnego, że takim rozgłosem cieszyły się filmy pt. Anioły i Demony, czy Kod Da Vinci które opowiadają właśnie historie o spiskach na tle religijnym. OBEJRZYJ NAGRANIE I POZNAJ APOKALIPTYCZNĄ DATĘ!

Ostatnio w związku z premierą kolejnej części filmu o świecie stworzonym prze Dana Browna Internet po raz kolejny obiegła dość szokująca informacja która choć jest znana od kilku lat to dalej przeraża i fascynuje wiele osób. Mowa oczywiście o tajemniczym obrazie Ostatnia Wieczerza stworzonym przez wybitnego malarza i odkrywcę  Leonarda da Vinci. Dzieło to od lat podziwiane jest za naturalność i głębie, jednak oprócz piękna obrazu wiele osób fascynowała w nim tajemnica, którą ma rzekomo zawierać.

Zagadkę tą miała rozszyfrować niejaka badaczka  Sabrina Sforza Galitzia, która odkryła, że na sklepieniu znajdującym się za postacią Jezusa ukazane są trzy herby natomiast pod nimi widnieją litery. Jak twierdzi pani Sabrina jest to trudna do odszyfrowania zagadka, której zrozumienie zajęło kobiecie wiele lat, ale w końcu się udało.

Wyniki badań kobiety zszokują z pewnością wiele osób – szczególnie ludzi najbardziej religijnych i tych interesujących się teoriami spiskowymi. Na sklepieniu w obrazie Ostatnia Wieczerza ma być zapisana dokładna data końca świata. To właśnie na Ziemi ma dojść do plag, które zniszczą ją doszczętnie.

Pytanie tylko skąd Leonardo da Vinci mógł mieć wiedzę na temat końca naszego świata? Czyżby z postacią artysty wiązało się jeszcze wiele innych szokujących sekretów o których dotąd nie mamy pojęcia. Co sądzicie o odkryciu badaczki? Wierzycie ze koniec świata nadejdzie w odszyfrowanym przez kobietę czasie?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. BRAK WIERY WATYKANÓ WSZYSTKO TWORZY KTO IM POWIEDŻIĄŁ RZE BÓG NIE BENDŻIE KARAŁ TAM WSZYSTKIE ODPOWIEDŻI ALE KLAPY I TO TAK POTWORNE FILOZOW NIE MYŚLI REALNIE NIE PACZY OCZAMI NIE ROZOMIE WOGÓLE NIC A PRZEĆIERZ POWIEDŻIANE RZE BOGA NIKT NIGDY NIE WDŻIAŁ I RZE JEST WE WSZYSTKIM I WSZYSTKIM CZYM ZEHCE BYĆ A TE POTWORNE MATOŁY PATRZOM TYLKO NA WIZERÓNEK I SAMI IH TYLE NAMNORZYLI RZE NAWET NIE WIEDZOM KTORY PRAWDŻIWY WATYKAN STOLICA APOSTOŁÓW GRZESZYŁA I STAŁA ŚIĘ STOLICOM MATOŁOW

    Post a Reply
    • WEZ WROC DO SZKOLY

      Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.