Nostradamus w przepowiedni wspomniał o PiS: Kaczyńskim, Dudzie, Szydło? Przepowiednia obiegła sieć…

Nostradamus to bez wątpienia, jeden z najbardziej znanych jasnowidzów na całym świecie! Mężczyzna słynął ze swojej ogromnej wiedzy w dziedzinie astrologii, dzięki której czytając z położenia i ruchów gwiazd umiał poznawać tajemnice przeszłości, a nawet wydarzeń, które dopiero mają nadejść. Nostradamus zapowiedział m.in. inwazję sił islamu, których armia przewodzona będzie przez samego antychrysta, a także mówił o nadchodzącym końcu świata. Aby poznać fakty o przepowiedni Nostradamusa PiS obejrzyj krótkie nagranie poniżej:

Czasami, jednak ludzi ponosi wyobraźnia i próbują wmówić Nam rzeczy, które tak naprawdę nie miały nigdy miejsca. Tak właśnie jest z rzekomą przepowiednią Nostradamusa, która ostatnio staje się niezwykle popularna w sieci i wiele osób faktycznie wierzy w jej prawdziwość. A brzmi Ona:

W 2016 z kraju Słowian, przybędą nad Loarę wielcy wojownicy. Zwyciężą kopiąc świński balon, do góry wzniosą puchar złoty, wzniesie go czarnowłosy wojownik, zwący się Robertem, i przybędzie nad Sekwanę, król Słowian, na piersi herb kaczka, po jego prawej giermek na dudach grający, po lewej slużebnica szydłem proporzec dziergająca i sławić ich będą ludy europy. Od Liberii po Wielkie Stepy.

Nie trzeba, chyba tłumaczyć, że wielu ludzi odniosło te wizje do Euro 2016 i zwycięstwa, które według przepowiedni odniesie Polska reprezentacja! Co więcej wizja rzekomo wspomina nawet o polityce i prezydencie Dudzie, premier Szydło i prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim, którzy mają być sławieni przez ludy Europy! I niestety, choć scenariusz sławy Polski w Europie wydaje się niezwykle pociągający to gdy przyjrzymy się całej treści wizji i zaczniemy doszukiwać się jej źródła w sieci to niestety natkniemy się tak naprawdę na same bezsensowne nagłówki i jeszcze więcej pustki, w której brakuje jakichkolwiek źródeł, że ten fragment przepowiedni jest prawdziwy. Co więcej wystarczy poszukać sobie w sieci wizji Nostradamusa i z pewnością nie wpadniemy na żadną – nawet najmniejszą wzmiankę  o Robercie Lewandowskim, Andrzeju Dudzie, czy Jarosławie Kaczyńskim.

A, Wy co sądzicie o całym zamieszaniu? Z tego co zauważyliśmy przepowiednia już nieźle radzi sobie w Internecie i szybko ma szansę stać się jego hitem – Szkoda tylko, że raczej niezbyt prawdziwym…

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Aż pójdę do babci i przeze jej książkę z przepowiednia nostaradamusa, jakoś mi się nie chce wierzyć że to prawda, bo nostaradamusa nie posługiwał się tak dosłownie imionami

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.