Przerażające przepowiednie dla Polski: Polska będzie zniszczona jeśli… Zobaczcie szokujące nagranie które ujawnia…

Wanda Malczewska była polską mistyczką,  która poświęciła swoje życie pomocy bliźnim i szerzeniu wiary chrześcijańskiej! Kobieta w trakcie swojego życia otrzymywała rozmaite wizje, w których ukazywał jej się Jezus, a także Maryja i przekazywali jej tajemnicze na temat przyszłości  religii, świata, a przede wszystkim Polski… By poznać wszystkie informacje na temat przerażających przepowiedni dla Polski kliknij w filmik poniżej:

Z nadejściem roku 1871 i Wielkiego Piątku na kobietę spadły wizje, które ukazywały mękę i ból Jezusa. Z chwilą nadejścia najmocniejszych uderzeń bicza na Mesjasza kobieta przerażona całym widokiem tortur zadała pytanie do Jezusa, za co tak cierpi.

Co jest tego przyczyną? Chrystus miał wtedy zwrócić szczególną uwagę na grzech nieczystości, który jest największą raną dla Boga – nieważne czy ktoś jest po sakramencie małżeństwa, czy nie. 

Wyznał, że nieczystość sprowadziła na ludzkość potop, a to jeszcze nie wszystko, bo jeśli ten grzech nie zniknie ludzie będą cierpieć przez wojny, choroby, a rodziny zaczną umierać, a państwa upadną. Chrystus miał w czasie tego widzenia przekazać samej Maryi władzę w Polsce, która już wiele raz ratowała ten kraj.

Matka Jezusa miała wtedy także wspomnieć o wielu rzeczach, które mogą pomóc, ale…

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment