Ta próbka nie pochodzi z Ziemi – Ten człowiek był istotą pozaziemską (NAGRANIE)

Na temat innych wymiarów sporo pisał niejaki Stephen Hawking, który był znanym fizykiem i twierdził, że czarne dziury mogą stanowić bramę do innych światów. Jak jednak twierdził jeśli wejdziesz do czarnej dziury najpewniej już z niej nie wyjdziesz, więc badania nad teoriami równoległych światów mogą być naprawdę trudne.

Jeśli jednak dodamy do tego obcych to sprawa robi się bardziej skomplikowana gdyż jeśli ich technologia jest tak rozwinięta to najpewniej już dawno zrozumieli jak działają czarne dziury i potrafią poruszać się między wymiarami niczym duchy… No właśnie i tu docieramy do tematu widm, dusz i paranormalnych istot.

Czy nadnaturalne byty to rzeczywiście stworzenia paranormalne, a może tak naprawdę obce cywilizacje, które podróżują między światami. Sprawa jest naprawdę skomplikowana. Tym bardziej zadziwia próbka tego człowieka… No właśnie pytanie, czy On na pewno był tylko człowiekiem. Od dawna są liczne przekazy, że dysponował nadprzyrodzonymi możliwości… Może kryje się za nimi pochodzenie pozaziemskie? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On