Taksówkarz nagrywa Autostopowiczkę Widmo! Kobieta po prostu znika…

Halloween, Dziady, Samhain, Wszystkich Świętych. Wszystkie te nazwy określają święta śmierci. Ten czas nadchodzi szybkim krokiem. W związku z tym dziś mamy dla Was garść paranormalnych i tajemniczych filmów. Zapraszamy bo będą dziś i duchy i inne niezwykłe istoty które warto zobaczyć.

Idzie Halloween, Dziady, Wszystkich Świętych, Samhain czy jakkolwiek nazywasz to tajemnicze święto. Święto związane z tymi którzy odeszli, z tymi którzy odeszli z tego świata, jednak jest wyjątek. Bo w tym czasie zasłona między światami jest tak cienka, że istoty duchowe przechodzą do naszej rzeczywistości i nie zawsze muszą mieć dobre zamiary. Jednych z przykładów ujawnienia ducha jest autostopowicz widmo. To istota, która czasem bywa opisywana przez aut. Wszystko zazwyczaj wygląda podobnie. Kierowca widzi smutnego i biednie wyglądającego człowieka, który nie budzi u niego grozy a raczej politowanie. Zabiera tego człowieka do auta, a ten prosi o podwiezienie.

Często mówi, że chce wrócić do domu, choć czasem podaje konkretną lokalizację. Najczęściej jednak ta osoba nigdy nie wysiada, bo znika w trakcie podróży. Po prostu w pewnej chwili znika. Kiedyś oczywiście mieliśmy tylko słowa, ale teraz jest inaczej bo istnieją kamery i wiele można uchwycić na filmie. Tak jak w tym przypadku. W 2020 roku w Japonii taksówkarz zabiera dziewczynę. Dziewczynę, które wydaje się stawać niewidzialna. W pewnej chwili po prostu znika na dobre. Sami zobaczcie to nagranie!

Author: administrator

Share This Post On