Amerykański Pilot wyznał, co kosmici ukryli na Księżycu – “To Niesamowite. Jeszcze nie wiemy nic o Srebrnym Globie” (NAGRANIE)

Srebrny Glob, Księżyc. To ciało niebieskie chyba każdemu z nas przywodzi na myśl dobre odczucia i dobre chwile – spotkania z ukochaną osobą, romantyczne chwile, piękno ale i pewnego rodzaju mistyczny, zaczarowany klimat. Księżyc jest dla wielu z nas bardzo ważny i bardzo wspaniały, ale i jednocześnie od teraz może stać się i trochę niepokojący.

Wszystko przez to co przeżyła ta kobieta. A doświadczyła naprawdę trudnych chwil i co najważniejsze to wszystko miało dziać się na Księżycu, a konkretnie w obszarze określanym jako Ciemna Strona Księżyca. To tam wydarzyło się coś naprawdę niezwykłego, ale pełnego trudnych chwil.

Kobieta pracowała jako pilot w USA i w pewnej chwili ktoś zatrzymał jej samolot. Oczywiście wiedziała, że nie jest to nic dobrego, ale nie spodziewała się tego co stanie się niedługo. Ona spotkała tam istoty, których wygląd naprawdę niepokoi. Wszystko znajdziecie w nagraniu poniżej. Naprawdę to co przeżyła ta kobieta jest niezwykłe i naprawdę niepokojące:

Author: administrator

Share This Post On