Archeolodzy odnaleźli grób Pierwszego Papieża? Przy szczątkach były dokumenty, które mogą zmienić świat (Nagranie)

Każda religia ma swoje tajemnice i szokujące sekrety. Jedną z nich jest bez wątpienia katolicyzm i Papieże, którzy czasami byli naprawdę kontrowersyjni. Dotąd wszyscy sądziliśmy, że pierwszym papieżem był Święty Piotr, a jego ciało według tradycji ma być pochowane pod ołtarzem w Bazylice św. Piotra w  Watykanie – Czy jednak wszystko to jest prawdą? Wszystkie szczegóły w nagraniu poniżej:

Podczas przeszukiwania starej kaplicy w Aquileia grupa archeologów wpadła na dość szokujące odkrycie. Badacze odnaleźli urnę ze szczątkami mężczyzny. Co ciekawe  ciało jeśli można tak  je nazwać zachowało się w nadzwyczaj dobrym stanie (jak na swoje lata) co ma być spowodowane sprzyjającymi zachowaniu warunkami. Przy mężczyźnie znajdowały się też liczne dokumenty, które wywołały  ogromne kontrowersje.

Podają one, że tutaj spoczywa Pierwszy Papież…Dokumenty opisują  także postać Jezusa od tej rzekomo prawdziwej strony – Według dokumentów Jezus jest kimś kto został ukryty i w pewien sposób – Wszystko znajdziecie w nagraniu poniżej na YouTube!

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. a ja juz dawno czytałam, że w miejscu gdzie miał być pochowany Piotr, znaleziono kosci jakiegoś zwierzaka prawdopodobnie psa.,

Submit a Comment