Cud na Marszu Niepodległości w Polsce? (NAGRANIE)

Polska jest często opisywana przez wielu wizjonerów i jasnowidzów jako ważne państwo, które może zmienić cały świat. Według tych przepowiedni język polski ma być językiem dla całego świata, a z Polski ma wyjść iskra, która sprawi, że cała Ziemia stanie się lepsza. Oczywiście nie każdy wierzy w te przepowiednie, bo nie wiadomo, czy rzeczywiście pochodzą one od osób z prawdziwym darem jasnowidzenia, ale kto wie? Tym bardziej wiele emocji wzbudziło to co zauważono na Marszu Niepodległości.

Wiele osób widziało tam naprawdę tajemnicze postacie. Nie wiadomo czy to zjawisko paranormalne, ale naprawdę wygląda to bardzo tajemniczo. Może to oznaka, że faktycznie przepowiednie dla Polski zaczynają się wypełniać? A może Jezus rzeczywiście nadchodzi? Warto o tym mówić, tym bardziej że dziś święto narodowe w którym świętujemy odzyskanie wolności przez Polskę znane jako Święto Niepodległości. Politycy różnych opcji, obywatele o różnych poglądach stają by śpiewać hymn. Czasem oczywiście różnie to wygląda.

Tym bardziej warto zapoznać się z tą sprawą. Polska to kraj bardzo religijny więc może rzeczywiście to pochodzi od nadprzyrodzonych istot. Każdy musi przemyśleć to w swoim własnym wnętrzu i wtedy może odpowiedź na pytanie przyjdzie sama… Czy to cud?

Author: administrator

Share This Post On