Naukowiec wyznaje, że NASA zna datę ujawnienia się Kosmitów! „To już za chwilę” (NAGRANIE)

Z pewności wielu z nas czeka na to jak obce cywilizacje postanowią się ujawnić i jaką technologią będą dysponowały. Czy poruszanie się w czasie i przestrzeni będzie jedną z nich? Podróżowanie w czasie to temat, który fascynuje nas od dawna. Każdy z nas w końcu marzy by poznać tajemnice przyszłości lub by by wstanie odmienić błędy swojej przeszłości. Naukowcy od dawna spierają się czy podróże w czasie będą kiedyś możliwe i wcale nie jest to takie jednoznaczne. Jest wiele teorii i wiele przemyśleń. Czas na pewno to zweryfikuje…

Tym bardziej warto wspomnieć o tym tajemniczym człowieku, który postanowił udzielić wywiadu w którym wyznał, że jest podróżnikiem w czasie. Mężczyzna twierdzi, ze od dawna podróżuje w czasie gdyż jest czymś w rodzaju wybrańca, który został specjalnie wyszkolony by powoli zmieniać przyszłość. Człowiek ujawnił, że przed nami wiele bardzo trudnych zmian, w tym to, że niedługo woda będzie naszym wielkim i potężnym wrogiem.

Woda dosłownie przejmie ogromną część świata. Wiele krajów będzie pod wodą, w tym m.in. Stany Zjednoczone. Stracimy sporą część świata i niestety ogromną część ludzi. Niestety nie będziemy informowani na bieżąco o tym co nadchodzi co sprawi, że wielu ludzi nie zdąży opuścić terenów na czas. To wszystko wywoła na świecie kłótnie i wiele konfliktów. Ludzie będą próbowali odkrywać prawdę na własną rękę. Będą liczne protesty, ale niestety nie za wiele to pomoże bowiem świat coraz bardziej będzie szedł w stronę całkowitego odebrania wszelkiej wolności i całkowitego wpływu na każdego człowieka. W nagraniu poniżej sporo też o jedzeniu przyszłości – O tym co będziemy w przyszłości jedli My, a co obce cywilizacje już dawno jedzą.

Author: administrator

Share This Post On