Ksiądz, który był w Piekle „Widziałem Maryję w…” (NAGRANIE)

Niebo, Piekło i Czyściec te wszystkie trzy pojęcia są bardzo ważne w nauce katolickiej. Według wyznania katolickiego są to stany których doświadcza dusza za czyny, które popełniła na Ziemi będąc człowiekiem. Jeśli byliśmy dobrzy i pełni miłości doświadczaliśmy nieba. Jeśli źli i odrzuciliśmy miłość Boga trafialiśmy do piekła, z którego niestety nigdy nie ma już żadnego wyjścia.

Natomiast Czyściec jest opisany przez Kościół  jako taki, którego Dostępują dusze osób, które choć rzeczywiście odeszły z tego świata w łasce, ale jednak nie są w pełni oczyszczone tak jak należy. Te stany opisuje w pewnym stopniu Biblia i Kościół Katolicki, ale ta osoba twierdzi, że widziała jak one wyglądają na żywo i to doświadczenie na zawsze zmieniło nie tylko jego życie.

Co ciekawe to jest ksiądz. Ksiądz, który choć był wierzący to nie przypuszczał i nie mógł nawet sobie wyobrazić jak bardzo ten drugi świat jest niezwykły, tajemniczy i jednocześnie wspaniały ale i mroczny. Ksiądz widział tam wiele postaci, ale niektóre zapamiętał najbardziej. Wszystko o tym temacie znajdziecie w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On