Polski Jasnowidz Ujawnia Prawdę o Wyborach w Polsce (NAGRANIE)

Ten jasnowidz to astrolog i kabalista. Wiele osób twierdzi, że astrolog przewidział ogrom wydarzeń czytając tak naprawdę z ruchu gwiazd i planet. Kabalista miał przewidzieć m.in. wydarzenia z 11 września, czy pojawienie się jednego z najmroczniejszych przywódców Niemiec. Ten człowiek miał wyjątkowy dar, a może po prostu był tak inteligentny.

Jasnowidz jest wyjątkową postacią na tle wszelkich wizjonerów. Dlatego, że jako jeden z niewielu z nich nie posiadał wcale daru jasnowidzenia. Nie miał wizji, przeczuć, nie objawiały się mu żadne nadprzyrodzone postacie. On po prosu czytał z gwiazd, patrzył w niebo, obserwował naturę i stąd znał przekazy dotyczące przyszłego świata i wszelkich tajemnic przyszłości.

W przepowiedniach tego człowieka wiele osób doszukuje się odpowiedzi na naprawdę trudne pytanie. Tym razem to wszystko dotyczy roku niestety wydarzeń, które aktualnie się dzieją. Niestety nie są to dobre zdarzenia, a wręcz przeciwnie – naprawdę niepokojące. Jasnowidz pisał o mrocznym wydarzeniu, ale wspomniał że może to się wiązać także z Polską i prezydentem, który ostatnio bardzo wpływa na świat. To niezwykłe. Czy wybory w Polsce zostały przez to przełamane? Wszystko na ten temat w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On