Proroctwo Nostradamusa na 2022 rok mówi, że niebo pęknie i ten człowiek zniknie! Czy obcy się pokażą? (NAGRANIE)

Nostradamus to francuski astrolog i kabalista. Wiele osób twierdzi, że astrolog przewidział ogrom wydarzeń czytając tak naprawdę z ruchu gwiazd i planet. Kabalista miał przewidzieć m.in. wydarzenia z 11 września, czy pojawienie się jednego z najmroczniejszych przywódców Niemiec. Ten człowiek miał wyjątkowy dar, a może po prostu był tak inteligetny.

Nostradamus jest wyjątkową postacią na tle wszelkich wizjonerów. Dlatego, że jako jeden z niewielu z nich nie posiadał wcale daru jasnowidzenia. Nie miał wizji, przeczuć, nie objawiały się mu żadne nadprzyrodzone postacie. On po prosu czytał z gwiazd, patrzył w niebo, obserwował naturę i stąd znał przekazy dotyczące przyszłego świata i wszelkich tajemnic przyszłości.

W przepowiedniach Nostradamusa wiele osób doszukuje się odpowiedzi na naprawdę trudne pytanie. Tym razem to wszystko dotyczy roku 2022 i słów astrologa na temat tego czasu. Astrolog jeśli chodzi o ten czas miał poruszać słowa związane z tajemniczymi istotami, które zostaną stworzone przez ludzi. Mówił też trochę o Polsce i mrocznych zdarzeniach. Wszystko na ten temat w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On