Papież, który spotkał pozaziemską istotę – Dokument z Watykanu ujawnia, o czym rozmawiali (NAGRANIE)

Ile wie Watykan na temat istot z innych planet? Okazuje się, że naprawdę bardzo, bardzo dużo… Tajemnicze odkrycie w Watykanie wywołało wiele emocji. Czym właściwie jest ta istota? Na miejscu niezwykłego odkrycia miał pojawić się papież, który miał wtedy wydać nakaz milczenia. Warto wspomnieć, że papież według słów z wywiadu, który został przeprowadzony w 2001 roku z jezuitą i ujawnić miał od dawna bardzo interesować się tematem pozaziemskich istot.

Według słów z tego wywiadu Watykan powołał swoje Obserwatoria Astronomiczne jako odpowiedź na fakt, że USA miał nie tylko odkryć dowody na istnienie pozaziemskich istot, ale nawet zawiązać z nimi pewne umowy, które pozwalały obcym zabierać ludzi i zwierzęta z Ziemi.

Czyżby był to dowód, że Watykan pozostaje pod panowaniem istot pozaziemskich. Wystarczy spojrzeć np. na salę konferencyjną która przypomina węża i przywodzi na myśl skojarzenia z ludźmi gadam albo na szopkę Watykańską, która przedstawia istoty spoza Ziemi .Może rzeczywiście władzę nad Watykanem mają istoty pozaziemskie i to one sterują religią, polityką i próbują przejąć cały świat odbierając nam powoli całą wolność. Czy to jednak tylko początek? Asystent Papieża ujawnił, że w Watykanie miała miejsce obserwacja tajemniczych obiektów. Do tego zauważył, że papież rozmawiał z bardzo dziwnym stworzeniem. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On