Proroctwo Staruszki z Gruzji Spełnia Się? Rosjanie będą UCIEKAĆ (Nagranie)

Czy ta staruszka przewidziała przyszłość? Ile wie Watykan na temat zbliżającego się końca świata? Czy Papież Benedykt XVI ma wielki udział w przyszłości świata a to, że odszedł to kolejny znak zbliżającego się końca obok takich zjawisk jak inflacja czy konflikty na Ziemi. Okazuje się, że naprawdę bardzo, bardzo dużo… Tajemnicze odkrycie w Watykanie wywołało wiele emocji. Czym właściwie jest ta istota? Na miejscu niezwykłego odkrycia miał pojawić się papież, który miał wtedy wydać nakaz milczenia. Warto wspomnieć, że papież według słów z wywiadu, który został przeprowadzony w 2001 roku z jezuitą i ujawnić miał od dawna bardzo interesować się tematem tych istot.

Według słów z tego wywiadu Watykan powołał swoje Obserwatoria Astronomiczne jako odpowiedź na fakt, że USA miał nie tylko odkryć dowody na istnienie pozaziemskich istot, ale nawet zawiązać z nimi pewne umowy, które pozwalały obcym zabierać ludzi i zwierzęta z Ziemi.

Czyżby był to dowód, że Watykan pozostaje pod panowaniem istot pozaziemskich. Wystarczy spojrzeć np. na salę konferencyjną która przypomina węża i przywodzi na myśl skojarzenia z czymś mrocznym. Co odejście Papieża Benedykta zmienia i co ma z tym wspólnego tajemnicza przepowiednia tej kobiety jasnowidz która choć wiele lat temu odeszła to jej proroctwa przetrwały. Czy Rosja zaraz zostanie zniszczona? Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On