Straszna przepowiednia na 2024 rok – POLSKA zaraz Utraci… (NAGRANIE)

Papież Franciszek to Ojciec Święty, który jest sporym fenomenem. A to dlatego, że ma praktycznie tyle samo zwolenników co całkowitych przeciwników. Jego zwolennicy uważają, że ten papież ma szanse zmienić cały Kościół na lepsze i zakończyć podziały i wprowadzić więcej tolerancji. Natomiast jego przeciwnicy sądzą, ze Papież wyniszcza Kościół i wprowadza do niego zło.

Spora w tym wina niektórych wypowiedzi Franciszka, które wprowadziły wiele kontrowersji. Dziś przedstawimy Wam kilka z nich. Sami oceńcie czy waszym zdaniem ujawniają one, że Papież Franciszek jest dobrym człowiekiem i wspaniałym chrześcijaninem, czy jednak zupełnie przeciwnie.

Oczywiście jak zawsze zapraszamy do dyskusji. Dajcie znać w komentarzu pod nagranie, czy Waszym zdaniem papież Franciszek przynosi dobro i miłość dla Kościoła, czy jednak wręcz przeciwnie. Warto pamiętać, że niektórzy wręcz uważają, że papież Franciszek jest nawet Antychrystem i specjalnie przynosi zło dla Kościoła, by zmienić go na zawsze i sprawić, że stanie się nie Kościołem Boga, ale wręcz przeciwnie… Czy w 2024 roku wszystko się zmieni? Ta przepowiednia wypełni się już za chwilę co do Polski? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On