Naukowiec z Polski twierdzi: Papież NIE JEST Człowiekiem? (NAGRANIE)

Ta postać zdecydowanie jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych w świecie religii. To tłumacz z Watykanu, który tłumaczył religijne przekazy dla Stolicy Katolicyzmu. Z czasem został usunięty ze stanowiska. To część zmian jego poglądów i wniosków, które wysnuł tłumacząc Biblię.

Dzięki Watykanowi przyjrzał się pierwszym zapiskom biblijnym i doszedł do wniosku, że coś tu zdecydowanie nie pasuje. Nie znalazł tam zbyt wiele na temat Boga i świata zjawisk paranormalnych. Więcej tam było o istotach z gwiazd, tajemniczej technologii i nauce. Wtedy właśnie doszedł do wniosku, że Biblia opisuje nie tyle Boga, a obcych. Czy to kosmici stworzyli ludzi?

Czytając Biblię doszedł do ogromu niezwykłych wniosków. O nich wszystkich mowa w filmie poniżej. Piszę nie tylko o Biblii, ale i Aniołach, gigantach i tym jak naprawdę powstał człowiek. Warto się zainteresować, choć oczywiście nie jest to film dla każdego bo oczywiście niektórzy mają swoje religijne przekonania i poglądy i chcą się ich trzymać. Czy papież ukrywa coś na co świat nie jest gotowy? Ten naukowiec opowiedział o tajemnicach Watykanu! Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On