Ten chłopiec nie żył długo, ale zdążył przewidzieć przyszłość Rosji (NAGRANIE)

Ten jasnowidz ujawnił swoją wizję dotyczącą przyszłości tego kraju, ale także prezydenta Rosji. I choć odszedł już wiele lat temu to jednak jego słowa wydają się sprawdzać właśnie teraz. Według niego już niedługo wszystko się zmieni. Wizjoner podaje dokładny czas konfliktu, ale też ujawnia prawdę na temat człowieka, który rozpoczął konflikt. Niedługo czeka go coś niepokojącego.

Programy rozrywkowe to coś co interesuje ludzi od dawna. Pozwalają one oderwać się od szarej rzeczywistości, a jeśli jeszcze dołożymy do tego rywalizacje między zawodnikami i kontrowersje otrzymamy najpewniej ogromne wyniki oglądalności. Czasem jednak te programy są jeszcze bardziej niezwykłe i wręcz szokujące. Przykładem takich programów w Polsce jest np. Big Brother gdzie grupa śmiałków przez 3 miesiąca siedzi zamknięta w jednym domu pod okiem kamer.

Są programy w których ludzie wykonują naprawdę przerażające konkurencje by zdobyć ogromne pieniądze. Są też programy parapsychiczne. Jednym z nich bez wątpienia jest program rozrywkowy Bitwa o wróżkę w którym spotykają się różni ludzie z paranormalnymi zdolnościami. W programie muszą wykonywać rozmaite zadania. Szukać skarbów za pomocą jasnowidzenia, czytać w myślach, badać skomplikowane sprawy których nigdy nie wyjaśniono. Jasnowidz ujawnił, że Rosję czeka mrok – i to były jedne z jego ostatnich słów. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On