Fatimskie Proroctwo ujawnia, co PUTlN Zaraz Zrobi Polsce…? (NAGRANIE)

Co stało się w Fatimie? To wydarzenie jest traktowane przez katolików jako jedno z największych cudów ich wyznania. To wtedy matka samego Jezusa miała objawić się trójce osób i ukazać im trzy niezwykłe sekrety – Sekrety końca życia np. tajemnice tego co czeka złych ludzi w tamtym świecie. Tego jak odkryją krainę piekielną wypełnioną morzem ognia, w którym unoszą się demoniczne postacie.

Te sekrety dotyczyły też przyszłości Ziemi. Jeden z nich jest szczególnie ważny w naszych czasach. Otóż dotąd wydawało się, że jedno z proroctwo Maryi nie zostało wypełnione. Ogólnie sprawa tej przepowiedni naprawdę jest skomplikowana. Czy spełniła się właśnie niedawno? Jeśli tak właśnie jest to oznacza, że niedługo do Ziemi nadejdzie coś niesamowitego.

Czy to wydarzenie wpłynie na przyszłość naszej planety? Możliwe. Tym bardziej, że wiele osób uważa, że te wydarzenia niedługo zostaną wypełnione… Zresztą – sami zobaczcie NAGRANIE poniżej. Tam wszystko jest opisane, jeśli chodzi o ostatnią przepowiednię Fatimy i jej prorocze słowa o Rosji.

Author: administrator

Share This Post On