Odnaleziono Biblię KOSMITÓW – W Jakiego Boga Wierzą OBCY? (NAGRANIE)

Religia. Na Ziemi jest to temat niezwtkle ważny dla wielu osób. Mamy naprawdę ogrom różnych wierzeń, mitologii czy wyznań. Ogólnie jednak religia zakłada wiarę w nadprzyrodzoną istotę lub istoty, które stworzyły wszechświat, ludzi i dała nam nam możliwość, byśmy poprzez własny rozwój i dobre postępowanie mogli uzyskać wieczne życie.

W niektórych wierzeniach może się to odbywać poprzez wiele różnych wcieleń. Niektóre wierzenia zakłądają także, że zwierzęta czy rośliny rownież mogą kiedyś wcielić się w ludzi, a nawet w o wiele doskonalsze byty niż My. I choć temat religii jest bardzo ważny na Ziemi to czy podobnie jest też na innych planetach. Czy istoty pozaziemskie również wierzą w boga, bogów, a może jednak nie? A może Oni nie wierzą bo już dawno odkryli wyższe istoty i teraz mogą z nimi rozmawiać tak jak my z innymi ludźmi?

Często wiele relacji które przedstawiają ludzie, którzy wyznają, że spotkali pozaziemskich istot ujawnia, że te stworzenia od lat mają kontakt z wyższymi istotami. Oni nie wierzą w bogów, oni z nimi funkcjonują na co dzień i to dlatego mają posiadać niewiarygodne zdolności, których My nie posiadamy. Jak wyznała jedna z osób zabranych przez dziwne istoty. Czy odkryto biblię kosmitów? W Nagraniu poniżej tajemnicze odkrycie:

Author: administrator

Share This Post On