Recenzja książki: Gabrielle Orr “Kroniki Akaszy”

Kroniki Akaszy to różnie rozumiany w wielu wierzeniach system informacyjny, który zawiera w sobie wiedzę i mądrość, dotyczącą zarówno przeszłości, teraźniejszości jak i przyszłości. Masa osób twierdzi jednak że ten wymiar jest kompletnie zamknięty dla słabego, marnego człowieka – Czy, jednak faktycznie jest to prawda? W swojej książce pt. Kroniki Akaszy, niejaka mistrzyni Reiki Gabrielle Orr przekonuje, że zupełnie tak nie jest, a każdy z nas, gdy przyłoży się do praktyki jest wstanie odwiedzić świętą bibliotekę wiedzy…

Na początek warto wspomnieć o samej strukturze książki, opartej na schemacie kursu, który mi osobiście ogromnie się podoba. Dzięki takim ładnie wypisanym w podpunktach wskazówkom i ciekawie opisanym ćwiczeniom, pozwalającym nam zapytać Kroniki o wiele spraw, nauczenie się całej techniki jest nie tylko prostsze, ale i bezpieczniejsze, bowiem czytając podręcznik czujemy jakbyśmy mieli oparcie w prawdziwym nauczycielu, który cierpliwie przekazuje nam swoje nauki. W książce pani Orr skupia się na absolutnych podstawach ukazując czytelnikowi sztukę uziemiania, a także samego świata Akaszy i otrzymywania nie zawsze łatwych odpowiedzi, dzięki czemu w przyszłości nic nie będzie nas wstanie przerazić i będziemy wiedzieć, czego możemy się spodziewać. Odnajdziemy tu rozmaite rytuały z wykorzystaniem Świętych Kronik, które pomogą nam nie tylko poznać informacje o wydarzeniach z przeszłości czy przyszłości, ale także całą prawdę o ludziach, a nawet rozmawiać z naszymi dawno umarłymi przodkami. Odnajdziemy, także ćwiczenie, które z pewnością bardzo rozszerzy naszą pracę z jakimkolwiek systemem wróżbiarskim. Mnie natomiast osobiście najbardziej zafascynowało ćwiczenie polegające na uciskaniu odpowiednich  punktów na dłoni, dzięki czemu jesteśmy wstanie zrozumieć prawdę, a także pozbyć się negatywnych wzorców, przekazanych nawet przez DNA.

Podsumowując: Kroniki Akaszy to niezwykle pomocna książka, przedstawiona w formie kursu i odpowiadająca na masę pytań na które odpowiedzi ciężko jest niestety znaleźć. Co więcej dzięki ciepłu i wiedzy autorki łatwiej nam jest ten kurs ukończyć i z łatwością poznać wiedzę, niedostępną większości zamkniętych osób.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment