To już Ostatnie Święta? Tajemnicza Przepowiednia wypełnia się teraz (NAGRANIE)

Święta powinny kojarzyć nam się ze szczęściem, wesołymi rodzinnymi spotkaniami przy choince i wspaniałym czasem. Tymczasem Boże Narodzenie w tym roku nie będę szczególnie wesołe. Czy czekają nas już Ostatnie święta? Od połowy września 2020 obserwujemy w Polsce spory wzrost Polaków, którzy odeszli z tego świata i niestety nie doczekali gwiazdki. Zazwyczaj statystyki od połowy września pokazywały, że odchodziło łącznie około 50 tysięcy Polaków

Teraz jest ich ponad 70 tysięcy, co oznacza, że odchodzi nas coraz więcej. Jest oczywiście tego wiele powodów, ale faktem jest, że te święta nie będą wesołe – A to być może dopiero początek. Mowa bowiem o przepowiedni, która sięga Starożytności, ale nie tylko. Wielu mistyków od lat o tym donosi i właściwie mało kto w to wierzył, aż rozpoczęły się te zdarzenia.

Przepowiednia jest znana. Powtarzana w sieci od lat – w książkach, gazetach. Wszędzie! Zyskiwała sporą popularnością w latach 80 – Wtedy obserwowaliśmy początki,ale prawdziwa kumulacja przypada na nasze czasy. Na czasy kiedy wszystko ma się zmienić. A inflacja i wzrost cen w sklepach to dopiero początek… Wszystko na ten temat w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment