Recenzja książki: Jim Self oraz Roxane Burnett “Zmiana”

Od dłuższego czasu słyszymy o mistycznej przemianie człowieka, o transformacji świata, czy oczywiście swojego czasu popularnym roku 2012, który przez ludzką fantazję stał się okresem kataklizmów, śmierci i wszelkiego końca. Tymczasem ktoś kto jeszcze przed 21 grudnia 2012 wniknął bardziej w temat, już wtedy wiedział, że przepowiednia ta wcale nie mówiła o Apokalipsie, ale  transformacji, która powoli zadzieje się w umysłach ludzi. W swojej książce pt. Zmiana niejacy Jim Self i Roxane Burnett objaśniają nam cały ten obszerny temat bliżej.

Publikacja Zmiana skupia się na wszelkich podstawach, dotyczących modyfikacji jakie odbywają się u ludzi, które zostały spowodowane tak naprawdę nami samymi i naszymi modlitwami, które przez setki lat kierowaliśmy ku rozmaitym bogom, boginiom, energiom, czy duszom. Ten czas jest nie tylko wyjątkowy i piękny, ale również niestety bardzo trudny, bowiem zmiana nigdy nie jest łatwa, a nasze umysły i ciała muszą przyzwyczaić się do nowych sił, które na nie oddziałują: Wywoła to m.in. fizyczne objawy jak bóle głowy, zmęczenie, problemy z układem trawiennym, czy problemy na polu psychicznym takie jak zaniki pamięci, czy niepokój. To wszystko jest jednak niezbędne, by nasz świat się przemienił, a ludzie zrozumieli kim naprawdę są i jak ogromna moc w nich drzemie. Autorzy opisują tu, także najważniejsze przemiany jakie można zaobserwować w dniu dzisiejszym jak np. większy poziom dbania o środowisko, czy  zwiększona empatia w stosunku do problemów innych ludzi. Co więcej pisarze dają nam także gotowe ćwiczenia, które pozwolą nam wykorzystać te niezwykłe energie zmiany, które krążą między nami i dosłownie czynią cuda np. do spełniania marzeń, przewidywania przyszłości, czy ochrony siebie przed negatywnymi oddziaływaniami. Oczywiście oprócz opisów aktualnej rzeczywistości, znajdziemy także fascynujące tezy na temat piątego wymiaru do którego wszyscy zmierzamy i który uczyni nas wreszcie prawdziwymi…

Podsumowując: Zmiana to fascynujący poradnik, dotyczący zarówno transformacji, która wypełnia się na naszych oczach jak i wymiaru, który niedługo się przed nami otworzy. Dzięki tej książce nie tylko zrozumiemy nasz świat, ale także pozwolimy sobie szybciej przejść cały jego ciężki ale piękny proces.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment