“Na Księżycu nagrano ludzi” Ujawnia pracownik NASA i publikuje nagranie z sondy kosmicznej “Nie jesteśmy sami we Wszechświecie”

Księżyc to ciało niebieskie, które ludziom jest chyba najbliższe ze wszystkich obiektów w Kosmosie. Wszystko dlatego, że każdej nocy i nie tylko widzimy go nad naszymi głowami. Księżyc przepięknie oświetla ciemność, nadając magicznego klimatu i sprawia, że mamy ochotę marzyć i śnić.

Księżyc od najdawniejszych lat kojarzony był z potęgą i magią. Ludzie widzieli w nim potężną boginię, która ucieleśnia rozwój człowieka. Gdy Księżyc wzrasta Bogini i zarazem człowiek jest młody i uczy się życia. Gdy Księżyc jest w Pełni oznacza to czas gdy bogini a zarazem człowiek jest dorosły, poświęca się wychowaniu dzieci, ale też dalej bawi się i cieszy. Jest w pełni sił i rozwoju, ale gdy Księżyc dogasa i zmierza do nowiu oznacza to boginię staruchę i zarazem człowieka starszego. Ta osoba nie jest już piękna i silna, ale za to jest niezwykle mądra i pełna wiedzy.

Pytanie, jeśli odnieść to do ludzkości, w którym etapie Księżyca znajdujemy się teraz My. Czy jesteśmy już pełnią która oznacza potęgą, a może dopiero zaczynamy nasz rozwój, czy jednak to już końcówka… Czy NASA wie dużo więcej o tajemnicach Kosmosu – Na Księżycu podczas jednej z misji nagrano coś bardzo dziwnego. Czy na Księżycu istnieje cywilizacje?

Author: administrator

Share This Post On