Transformacja kosmity nagrana po raz pierwszy? Ludzie Gady? (NAGRANIE)

Legendy na temat niezwykłych istot były obecne w każdej kulturze. Czasem były to istoty negatywne, czasem wręcz przeciwnie. W naszym świecie coraz bardziej znane są historie na temat ludzi gadów, czyli istot które podobno przybyły z Kosmosu by przejąć świat. Mają moc zmiany i transformacji więc mogą wyglądać jak każdy człowiek pomimo, że w rzeczywistości przypominają bardziej jaszczury niż ludzi.

W niektórych częściach świata są ludzie, którzy naprawdę wierzą w ludzi gadów. Bardzo obecna też jest wiara w elfy i są ludzie, którzy np. faktycznie wierzą, że te byty istnieją. Coś właśnie takiego nagrano na wideo i wiele osób uważa, że jest to elf.

Oczywiście teorii jest wiele. Niektórzy twierdzą, że jest to przedstawiciel obcej cywilizacji. Jeśli się przyjrzycie widać na nagraniu jakby stworzenie potrafiło się przemieniać jakby transformować. Naprawdę wygląda to zastanawiająco. Czy obce cywilizacje są wśród nas? A może w historiach na temat elfów, smoków czy wampirów jest ziarnko prawdy? Może tak naprawdę nie wiemy co lub kto żyje wśród nas?

Author: administrator

Share This Post On