Jasnowidz ujawnia, że zaraz w Polsce i R0SJI stanie się coś Niezwykłego (Nagranie)

To co aktualnie dzieje się na świecie dla wielu osób kojarzone jest ze spełniającymi się proroctwami dotyczącymi końca świata. Wiele religii i wierzeń opisuje, że na chwilę przed końcem na Ziemi wydarzy się wiele mrocznych zdarzeń, że będzie ogrom katastrof naturalnych, liczne konflikty a na koniec na Ziemię powrócą stwórcy lub stwórca. Czy będę to paranormalne zjawiska, a może wręcz przeciwnie – czysto technologicznie i zaplanowane nie przez istoty wyższe ale ludzi…

Niektóry uważają że za tym wszystkim może stać działalność pozaziemskich istot? Może przygotowują świat na wielkie ujawnienie obcych? Są też teorie że za tym wszystkim działają grupy chcące przejąć świat które korzystają z tajemniczej technologii zwanej blue beam tworząc na niebie niezwykłe iluzje i złudzenia. Czy to przykład takiej niezwykłej iluzji?

W ten sposób tajemnicza grupa która próbuje przejąć władze na Ziemi zdobędzie możliwość zarządzania ludźmi. Sami zresztą zobaczcie te tajemnicze nagrania? Czym są niezwykłe zjawiska nagrane w Polsce i R0SJI – Czy te dziwne znaki na niebie naprawdę dotyczą przemian. To naprawdę bardzo dziwne zjawiska. Zobaczycie wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On