Mały Jasnowidz 0STRZEGA Polskę – Musicie UClEKAĆ…? (Nagranie)

Proroctwa to tajemnicze przekazy najczęściej otrzymane z innych światów. Czasem od wyższych istot jak Anioły a czasem z tzw. kronik Akashy czyli tajemniczego wymiaru opisywanego często przez jasnowidzów. Kroniki Akashy mają stanowić coś w stylu mistycznej biblioteki gdzie przechowana jest cała wiedza świata. Zarówna ta dotyczącą przeszłości, jak i przyszłości całego świata. Sięgnąć do tej biblioteki mogą jasnowidze, wróżbici ale tez czasem zwykłe osoby, które maja w jakiś sposób zmieniony stan świadomości.

Te jednak wizje miały zostać otrzymane przez tajemniczą istotę. Wszystko działo się w 1917 roku kiedy trójce osób miała ukazać się Matka samego Jezusa. Maryja ujawniła wtedy trzy tajemnice, które dotyczą zaświatów, ale i przyszłości. W pierwszej wizji Maryja ujawniła sekret piekła. Piekło według tego przekazu przypomina Morze Płomieni w którym ukryte są demony o kształtach nieznanych zwierząt.

Najmroczniejsze, że wśród tych demonów są także dusze ludzi skazanych na potępienie. Niestety wiedzą, że nie mają szans na uwolnienie. Czy w Polsce pojawił się znak z przepowiedni? Tajemnicze zjawisko wzbudziło wiele emocji. Czy mały jasnowidz dostrzegł, co czeka Polskę? W NAGRANIU niżej wszystkie jego przewidywania:

Author: administrator

Share This Post On