3 niezwykłe punkty na dłoni! Sprawdź jak dzięki nim możesz zmienić swoje życie!

Wiedza duchowa wydaje nam się, czymś po co mogą sięgnąć wyłącznie wybrane osoby takie jak mnisi, kapłani, czy wszelkiego rodzaju guru.Tymczasem zapominamy, że każdy z nas powiązany jest w ogromnym stopniu z nadprzyrodzonym światem i warto czasami wykorzystać różne jego niespodzianki, by poprawić swoje życie m.in. poprzez medytację, modlitwę, czy masaż punktów uciskowych, które znajdują się na obydwu dłoniach. Jeśli chcesz poznać więcej informacji obejrzyj krótkie nagranie poniżej:

Dzięki delikatnym zabiegom na tych obszarach możemy pobudzić nasze meridiany, czyli kanały energetyczne i w ten sposób przyciągnąć do życia trochę światła.

Pierwszy z nich znajduje się dokładnie pośrodku wewnętrznej części  dłoni i nazywa się Głównym Punktem Łaski, a jego szczególnymi właściwościami jest pozbywanie się z ciała wszelkich negatywnych sił, a także przyciąganie do siebie szczęśliwych wydarzeń. Należy naciskać go delikatnie kciukiem drugiej ręki i przy tym myśleć o problemie, którego pragniemy wyzbyć się z życia a który powiązany jest z siłą Głównego Punktu Łaski.

Kolejnym Punktem jest Obszar Upustu Energii, który znajduję się pomiędzy wewnętrzną, a zewnętrzną stroną dłoni pod małym palcem. Jego siła polega na wyzbyciu się z nas wszelkich myśli, przekonań i bolesnych doświadczeń, które sprawiają, że żyjemy w pewnego rodzaju klatce i nie możemy się rozwijać.

Tak jak poprzednio należy naciskać delikatnie ten punkt i myśleć o problemie, takim który jest związany z Punktem Upustu Energii.

Ostatni  z nich zwie się Punktem Przodków i znajduje się na krawędzi palca wskazujacego. Uciskanie tego miejsca pomoże Ci pozbyć się wszelkiej negatywności, którą przejąłeś na polu rodziny i przodków, dzięki czemu Twoja energia będzie wolna od tych przekonań.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.