Pięć magicznych sposobów na MIŁOŚĆ! Czyli jak przywołać wymarzonego partnera…

Poprzednio przedstawiliśmy Wam kilka sposobów, które według wszelkiego rodzaju wierzeń, przesądów, czy przekazów miały przyciągnąć do nas pieniądze. Tym razem zajmiemy się, czymś mniej materialnym, a mianowicie miłością, której tak pragnie wielu z nas. Po pierwsze jak dosłownie w każdym przypadku, gdy czegoś mocno pragniemy najlepszym pomysłem jest po prostu bardzo tego chcieć i wyobrażać to sobie w każdym możliwym momencie. Musimy wizualizować sobie różne rzeczy, które będziemy robili z naszą drugą połówką i dosłownie zobaczyć je w swojej wyobraźni,a także czerpać z nich takie szczęście jakby to wszystko działo się w rzeczywistości. Warto, także jak w przypadku pieniędzy afirmować nasze marzenie – czyli konieczne w czasie teraźniejszym np. w czasie medytacji powtarzać sobie zdanie typu: Nareszcie mam swoją ukochaną/ego lub Mam nareszcie w domu dobry obiadek na stole 😉

Jeśli bardziej interesuje Was temat magii i wróżenia zapraszamy na stronę:

http://magiaitarot.pl

Po drugie, w przypadku pieniędzy (choć nie tylko) dobrym pomysłem będzie sięgnięcie po magię, czyli rytuał – najlepiej wymyślony przez samego siebie, bo wtedy wkładasz w niego najwięcej swojej energii i tym samym czar staje jest potężniejszy. Do zaklęcia miłosnego można wykorzystać świecie, kryształy, kwiaty w odpowiednich kolorach o czym napiszę w następnym punkcie. Można również wykorzystać coś co Tobie najmocniej kojarzy się z zakochaniem i miłością – nawet jeśli uważasz, że dla innych może mieć to zupełnie inne skojarzenia. Natomiast, jeśli chodzi o samo jego wykonanie to tu jest zupełna dowolność – Możesz po prostu zapalić świeczkę i patrząc na nią wyobrażać sobie miłość lub też stworzyć bardziej skomplikowany szereg czynności jak kąpiel w płatkach róż, po czym np. spalenie czerwonej kartki z wypisanymi cechami Twojego ukochanego, wyobrażając sobie miłość i wymawiając magiczną formułę. Koniecznie pamiętaj, żeby przed rytuałem okadzić miejsce jego wykonywania szałwią (najlepiej białą), która ma działanie oczyszczające, a także po samym zaklęciu starać się jak najmniej myśleć o tym co przed chwilą się zrobiło, by energie mogły swobodnie płynąć. I ostatnia ważna informacja: Nigdy nie wyobrażaj sobie konkretnej osoby w swojej magii, chyba że nie boisz się igrania z karmą i wpływaniem na wolę innej osoby – Chodzi tu o to, żeby przyciągnąć do Ciebie wymarzonego partnera, a nie zmusić go do kochania wbrew jego woli.

Po trzecie, w magii kolorem, który odpowiada za miłość jest barwa czerwona lub różowa. I tu ciekawostka, bowiem w poszukiwaniu miłości wcale najkorzystniejsza nie jest świeca czerwona, bowiem odpowiada ona głównie za sprawy sensualności i popędu, więc jeśli nie szukamy partnera wyłącznie na jedną noc najlepiej użyć świeczki różowej. A jeszcze lepiej kilku różowych i powiedzmy 1, czy 2 czerwonych – zwłaszcza, jeśli zależy nam na tym by, partner nie tylko był wierny i kochający, ale także zmysłowy. I tu znowu pełna dowolność – można użyć tych świec w zaklęciu, czy przy medytacji, lub po prostu ustawić je sobie gdzieś w widocznym miejscu i co jakiś czas na nie spoglądać, myśląc o wymarzonej miłości. Można, także używać innych rzeczy niż świeczki i wprowadzić do swojej garderoby rzeczy w kolorach czerwonych i różowych lub otaczać się w inny sposób przedmiotami w tych kolorach.

Warto, także używając magii miłosnej, skorzystać z energii, płynącej z siły alfabetu, podarowanego ludziom przez boga Odyna, czyli Run. Najbardziej przydatna będzie tu runa Gebo, która odpowiada właśnie za sferę miłosną i zjednoczenie. Można kupić sobie taką runę Gebo w formie zawieszki i nosić na szyi lub po prostu narysować ją sobie na karteczce i starać się ją nosić zawsze przy sobie. Można ją sobie włączyć oczywiście do swojej medytacji i wyobrażać ten symbol lub też wykorzystać pewien ciekawy czar. Korzysta się z niego nad morzem lub oceanem i polega on na narysowaniu runy Gebo na piasku (właściwie niekoniecznie musi być to runa, a po prosty symbol kojarzący Ci się z miłością np. serce) i wyobrażając sobie ukochanego lub afirmując poczekać, aż fala przykryje nasz rysunek.

No i po piąte z mniej ezoterycznej strony trzeba zawsze pamiętać, że aby odnaleźć miłość nie można siedzieć z założonymi rękoma i czekać,aż magia spełni swoje działanie. Trzeba coś robić np. założyć konto na jakimś portalu randkowym lub starać się najczęściej bywać między ludźmi, bo kto wie, może akurat w tej podróży, czy na tym spotkaniu spotkasz miłość swojego życia.

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Rozmowa to najważniejszy element w miłości i związkach. Oczywiście nie można zapomnieć o zaufaniu. Miłość można także od czasu do czasu okazać przez jakiś prezent. My np. co roku z mężem kupujemy sobie prezenty na rocznicę ślubu. Wybieramy się na wycieczki, raz nawet lataliśmy w tunelu aerodynamicznym w Lesznie.

    • Ale Ci zazdroszczę.. Mój partner najchętniej siedziałby tylko w domu. Też mi się marzy lot w tunel w Lesznie, ale to tylko mrzonki.. bo lepiej posiedzieć i pooglądać telewizję. To smutne, że faceci są tak różni…

Submit a Comment