MAGIA świec – prosty sposób na spełnienie marzeń?

Wielu osobom, które choć trochę interesują się magią świece kojarzą się z jakimiś magicznymi przedmiotami, których moc może spełnić wszelkie nasze pragnienia. Prawdą jest jednak, że cała ta magia, której tak wielu z nas poszukuje w materialnych rzeczach znajduje się głęboko wewnątrz nas, a wszelkiego rodzaju świeczki, kadzidełka, czy olejki mają za zadanie jedynie podkreślić świętą moc danego rytuału, wprowadzić nas w magiczny czas danej chwili i np. w przypadku świec reprezentować osobę lub wartości, których dane zaklęcie dotyczy.

 

Świecie mogą reprezentować różnorakie osoby – by uczynić z danej świeczki przekaźnik, łączący się z energią człowieka wystarczy szpilką wyryć na jej powierzchni datę urodzenia, symbol znaku zodiaku, imię i nazwisko itp i natrzeć świecę jakimś olejkiem lub po prostu oliwą z oliwek, wyobrażając sobie daną osobę. Jak wyżej mogą, także reprezentować nasze pragnienia – takie jak właśnie odnalezienie miłości, gdzie używamy świecy  czerwonej, lub znalezienia przyjaciela, gdzie używamy koloru różowego. I teraz po tzw. ubraniu świeczki i okadzeniu miejsca białą, oczyszczającą szałwią możemy bardzo powolutku wizualizować nasze pragnienia – zobaczmy, dotknijmy, poczujmy się jakby to czego chcemy już się stało, a My cieszymy się z wielkiego sukcesu. Gdy nareszcie energia ta będzie w nas wystarczająco potężna możemy coś powiedzieć – coś szczerego i coś co jeszcze bardziej powiększy nasze pragnienie i na końcu po prostu zdmuchnąć płomień.

 

 

Teraz po zakończeniu (i najlepiej przed) możemy wziąć gorącą kąpiel, otworzyć okno w pokoju gdzie przeprowadzało się zaklęcie i starać się jak najmniej wspominać i myśleć o magii, którą się niedawno przeprowadziło, by nie naruszać dodatkowo energii i pozwolić działać sile, którą wprowadziło się w ruch…

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment