Chupacabra nagrany na Ukrainie! Nagranie dowodzi istnieniu legendarnej istoty?

Osoby fascynujące się kryptozoologią od lat zajmują się poszukiwaniem i wyszukiwaniem dowodów na istnienie zwierząt, które dla wielu z nas wydają się po prostu mitem! Efektem tych prac są często bardzo ciekawe próbki sierści które nie pasują do żadnego znanego zwierzęcia, nagrania, czy zdjęcia, które niestety przez współczesnych naukowców są odrzucane lub niestety bardzo często zupełnie wyśmiewane.

Warto, jednak przyznać, że nawet najbardziej dziwaczne zwierzęta faktycznie z czasem okazują się rzeczywistością. Tak właśnie było np. w przypadku pająka flic-flac którego odkryto dopiero w 2006 roku, a którego niezwykłość polega na sposobie ucieczki poprzez wykonywanie przewrotów, co trzeba przyznać wygląda dość komicznie… 

Tym razem sympatycy niezwykłych zwierząt będą mieli kolejną zagadkę do rozwiązania. Jakiś czas temu w sieci pojawił się film, przedstawiający rzekomego chupacabrę, którego kilku rolników zabiło na Ukrainie. Oczywiście nagranie spotkało się z masą kontrowersji, a wielu sceptyków stwierdziło, że jest to  kangur, jednak co ciekawe wielu zwolenników filmiku twierdzi, że istota z nagrania ma niezwykłe uzębienie, więc z całą pewnością nie może być to zwykły kangur.

Chupacabra to jedna z najbardziej znanych zagadkowych istot o których przekazy słyszy się od roku 1987, kiedy to zaczęły w zagadkowych okolicznościach ginąć ptaki, konie i kozy, a ich ciała były pozbawione krwi.

Ludzie łączyli te przypadki z zagadkowym zgromadzeniem religijnym, które miałaby składać zwierzęta w ofierze, jednak z czasem gdy pojawiły się pierwsze relacje o spotkaniu z dziwnym, kolczastym stworzeniem poruszającym się z ogromną szybkością legenda o chupacabrze zaczęła się rozprzestrzeniać i żyć własnym życiem. Co sądzicie o nagraniu? Czy to prawdziwy legendarny chupacabra?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.